Регулярно користуючись пральною машиною не всі задають собі питання щодо догляду за нею. А його відсутність надалі призводить до непотрібних витрат у вигляді ремонту. Щоб уникнути подібних прецедентів, слід дотримуватись деяких правил. Розберемося детальніше про догляд за побутовою технікою. 

Обов’язково очищайте дозатор прального порошку

Перший крок, який допоможе значно продовжити термін роботи пральної машини — очистка дозатору. Через постійне потрапляння пральних засобів він може покриватися нальотом. Це провокує розвиток та накопичення бактерій, які призводять до виникнення неприємного аромату після прання. Тому щоб цього уникнути, пральні машинки слід регулярно чистити. Для цього слід дістати дозатор із відсіку, та занурити у розчин теплої мильної води. Додатково можна пройтися по ньому м’якою губкою або ганчіркою. Залиште його в розчині на декілька годин. Після цього промийте під проточною водою та дайте повністю висохнути. 

Для уникнення таких проблем також можна використовувати пральні капсули, які застосовуються напряму в барабані. Обов’язковими для дозатору є лише ополіскувач та порошок для попереднього прання. 

Слідкуйте за щільністю манжети люка

Гума, що ущільнює з’єднання на люкові, захищає пральну машину від витоків рідини під час прання як всередині, так і зовні. Кожен раз після закінчення прання слід протирати манжету губкою або ганчіркою, щоб не накопичувався бруд. Він також викликає неприємний аромат після прання. Таким чином ви можете уникнути руйнування гумової манжети. Якщо вона вже пошкоджена, її слід замінити. 

Проводьте чистку від накипу та бруду

Для продовження терміну роботи пральної машини слід регулярно проводити внутрішню та зовнішню очистку деталей від накипу. Для цього слід придбати спеціальний засіб для видалення та помістити його в пусту машинку на найгарячіший цикл. Таким чином ви можете видалити мильний та вапняний наліт, що дозволить машинці працювати якісніше та довше. 

Додаткові поради

Завжди регулюйте кількість миючого засобу, слідкуючи за інструкцією на пакуванні. Таким чином ви не тільки підвищите якість прання, але й знизите ризик накопичення миючого засобу. Що перешкоджає роботі пральної машини та може залишати сліди на щойно випраних речах. Також слід зчищати дуже забруднені речі, щоб в барабані не накопичувався бруд. 

Жорстку воду слід пом’якшувати спеціальними засобами. Вона має негативний вплив на пральну машину та допомагає розповсюдженню вапняного нальоту і накипу. Для цього можна використовувати таблетки або ж монтувати пом’якшувач напряму в трубу постачання води. Не забувайте залишати люк пральної машини відкритим після прання, щоб вона повністю могла висохнути.  Це допоможе уникнути неприємного аромату та розмноженню бактерій. Виконуючи ці вказівки, ви значно продовжите термін роботи вашої техніки. 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here