Аби створити надсучасну та трендову відеогру, розробники в найдрібніших деталях опрацьовують не лише сюжет та технології, але й емоційний складник, що змушує забути, де закінчується реальність, і починається гра. Проте найефектніше зображення на екрані залишить враження Тетрису без висококласного озвучування. Розглянемо топові ігри для ПК, які «затягують» оригінальним та атмосферним аудіосупроводом. 

Лише картинки недостатньо

Саунд-дизайн — мистецтво створення звуків, що перекочувало з кіноіндустрії в геймінг. Він створює те саме відчуття заглиблення, якого прагнуть усі гравці, насолодитися ним допоможуть якісні ігрові навушники. Фонова музика спрямована на стимулювання певних емоцій. Звукові ефекти — кроки, голоси, шум вітру, шелест трави, галас міста, постріли, брязкіт броні — створюють відчуття реальності того, що відбувається перед очима. Ці 2 складники необхідно гармонійно поєднати — чим якісніший аудіосупровід, тим менше геймер його помічає, настільки природно він звучить. 

Ігри з видатним саунд-дизайном

Виділимо ігри, що затягнуть вас по той бік екрана, незалежно від тематики чи якості зображення на дисплеї, завдяки виразному аудіо. 

Mortal Combat X/XI

Звук глухих ударів, зламаних кісток, проникнення лез у живу плоть, крики болі та відчаю — творці легендарної серії ігор дуже постаралися, аби їхній файтинг змушував затримувати подих не лише кривавими ріками на екрані. 

Doom 2016 року

Нагорода Best Music/Sound Design на The Game Awards 2016 для римейку відомої гри виправдана не лише пам’ятним саундтреком. Музика Міка Гордона доповнена просто-таки огидним бульканням, чавканням, виттям та скреготом, що пробирає до кісток. 

Квест Samorost 3

Двомірну гру про кумедного гнома, що подорожує всесвітом за допомогою чарівної флейти, супроводжують дійсно інопланетні, проте вкрай органічні звуки та мелодії, створені музикантом Томашем Floex Двораком, відзначені низкою премій. 

Екшен Dark Souls 3

Тиша навколо, в якій лунають лише ваші власні кроки, — напружена атмосфера, де одразу стає некомфортно навіть у своєму тілі. Моторошні й потужні боси є лише елементом загального гнітючого враження від гри. 

Шутер Quake

Культова «стрілялка» відзначилася не лише саундтреком від гурту Nine Inch Nails, але і звуками, запозиченими з їхньої колекції семплів для альбомів та живих виступів. Гарнітуру та ігрову аудіокарту для досконалого звучання можна замовити в інтернет-магазині Алло й забрати в найкоротші строки в одній із точок видавання, розміщених майже у всіх районах Харкова. 

Хоррор Alien: Isolation

Втечу від інопланетного чудовиська на космічному кораблі супроводжують звуки з оригінального фільму про Чужого. Повне перенесення свідомості в оболонку персонажа, коли кожен рух створює звук і привертає увагу монстра. 

Пазл-платформа Inside

Аудіо для гри створене композитором Мартіном Андерсеном, звучить ніби в гравця в голові. Ефекти продовжують музику як більш абстрактна її форма з тим самим резонансом та спотворенням, викликаючи емоційний відгук. 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here