"Запорізька політехніка" та Запорізький національний університет переходять на дистанційне навчання.

Відповідні накази підписані ректорами та оприлюдненні на сайтах вишів, передає кореспондент Укрінформу.

"Перевести всі форми навчання в НУ «Запорізька політехніка» для здобувачів вищої освіти на період з 15.10.2020р. по 15.11.2020р. на дистанційний формат навчання з використанням інформаційно-комунікаційних технологій (зокрема сервісу «Системи дистанційного навчання» НУ «Запорізька політехніка»), — йдеться в наказі ректора політехніки.

"Наказано здійснити з 19.10.2020 перехід на дистанційну форму навчання всіх факультетів, Інженерного навчально-наукового інституту та коледжів університету", — зазначається в наказі ректора ЗНУ.

Також в Національному університеті вирішили організувати тимчасовий виїзд мешканців гуртожитків (за їхнім бажанням) з 19.10.2020 р.; забезпечити права щодо проживання у гуртожитках сиріт, осіб, позбавлених батьківського піклування, здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій, «червоних карантинних зон», здобувачів освіти, які проходять практику, іноземних громадян та осіб без громадянства, здобувачів освіти, які поєднують навчання з роботою, з максимальним дотриманням карантинних обмежень і заходів безпеки; проводити щоденний моніторинг стану здоров’я студентів, які залишаються в гуртожитку в період оголошеного карантину; заборонити відвідування гуртожитків сторонніми особами.

Як повідомлялось, за даними Запорізької ОДА станом на 13 жовтня в області 2951 учень перебуває на самоізоляції (206 вчителів та 171 клас).

Источник: ukrinform.ua

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here