Кабмін абсолютно неадекватно розпоряджається коштами антиковідного фонду. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту інтернет-видання Новини України – From-UA розповів український лікар, громадський діяч; экс-міністр охорони здоров'я України; народний депутат України 8 скликання Олег Мусій.

Коментуючи інформацію про те, що вчора з антиковідного фонду Кабміном були виділені кошти на Мінкультури у сумі 1 млрд грн, а ще були виділені гроші на дороги, наш співрозмовник зауважує наступне: «Це відбувається через абсолютно недолуге керівництво нашого Міністерства охорони здоров'я і нерозуміння жахливої ситуації, в якій знаходиться охорона здоров'я, і не тільки через корона вірус».

«Наприклад, треба було б виділити кошти на відновлення санепідслужби, про яку говорять і президент, і РНБО, і міністр, і головний санітар Ляшко, але нічого не робиться. Тому це маніпуляції, і дуже неприємно з медичної точки зору», — додає єкс-міністр охорони здоров'я України.

Щодо поповнення антиковідного фонду, то, за словами політика, були внесені зміни до державного бюджету через голосування у ВР. Він був сформований в 65 млрд. Хотіли 100, виділили 65, а зараз використали тільки третину власне на охорону здоров'я.

«Таке враження, що з медициною в Україні все прекрасно, у тому числі в боротьбі з цією хворобою», — підкреслив лікар.

«Швидше за все, розпоряджатися антиковідним фондом доручили Кабміну, і тому він вже не голосуванням у ВР, а своїми розпорядженнями вирішує долю тих коштів. Але нажаль Кабмін так розпоряджається абсолютно неадекватно», — резюмував наш співрозмовник народний депутат України 8 скликання Олег Мусій.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here