Кіра Рудик вважає, що нормальні підручники з адекватною та перевіреною у них інформацією дозволять дітям отримати більше знань і, у майбутньому, кращу роботу.

Про це лідерка партії «Голос» розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Відповідаючи на питання, наскільки в Україні захищені діти, особливо, які проживають на непідконтрольних територіях, Рудик зазначила, що владі для цього бракує достатнього законодавства і фінансування.

Нам є багато куди працювати, щоб діти, які проживають і на непідконтрольних територіях, і на підконтрольних територіях, мали більше захисту і піклування від держави. Проблема, яка зараз є, вона у відсутності достатнього законодавства. А друга проблема — це відсутність фінансування. Що ми зараз робимо зі свого боку як партія “Голос”, що ми можемо провести і що ми вважаємо максимально ефективним? Це боротьба за освіту, за рівний доступ до освіти і у дітей з непідконтрольних територій, і у дітей з підконтрольних. І боротьба за те, щоб в підручниках писали адекватні речі. Це ті задачі, які ми можемо зробити і робимо вже зараз», — пояснила вона.

Очільниця «Голосу» також зауважила, що в питанні турботи також велику роль відіграє навчання.

«Моя колега якраз внесла закон про підручники, в якому вказується, що підручники мають базуватися виключно на наукових даних. Це зробить так, що по всій країні діти будуть вчитися по підручниках, в яких не пишуть, що сода лікує рак, а пишуть речі, які справді перевірені. Саме це може допомогти дітям у майбутньому отримати кращу роботу, якщо вони будуть мати набагато більше знань», — резюмує співрозмовниця.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here