Вартість житла президента-вигнанця, тирана-злочинця Віктора Януковича під Москвою склала 52 мільйони доларів США. Цю суму за нерухомість в елітному селищі Барвиха Янукович виклав не торгуючись.

Про це російській "Новій газеті" розповів політтехнолого Вадим Самодуров, пише Знай Юа.

У 2014 році Віктор Янукович, члени його родини та велика кількість найбільших високопосадовців України втекли з країни. Дехто втік назавжди, дехто встиг вдало спланувати подальші плани. Янукович, за його офіційними повідомленнями, осів у Ростові-на-Дону, звідки зробив декілька відеозвернень до громадян України.

Разом із тим новин про життя і діяльність українського президента-втікача було небагато. Нещодавно Вадим Самодуров, російський політтехнолог, розповів відомості про нерухомість втікачів-політиків з України в Росії. Так, за відомостями політтехнолога, Янукович не торгувався щодо ціни будинку і території, а відразу віддав за покупку 52 млн доларів. За словами Самодурова, багато українських політиків, які зараз перебувають свідками або підозрюваними у великій кількості розслідувань в Україні, втікши за кордон, оселились в найелітніших районах Росії. Азаров живе на Рубльовці, його члени родини купили ділянки в селі Жуковка. Дехто з родичів Януковича також оселився в Барвіхі.

"З початку минулого року ми спостерігали ажіотажний попит на оренду елітних квартир з боку громадян України. При цьому хороші пропозиції здавалися за високою ціною в доларовому еквіваленті (від 15 тисяч доларів) у найкоротші терміни", — підтвердив генеральний директор агентства нерухомості "Бон Тон" Надія Коркка.

Вона уточнила, що колишні українські чиновники не зупинялись при покупці дорого житла, не торгувались навіть — орендували квартири площею 400-500 квадратних метрів, в яких було мінімум по п'ять спалень.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here