"Укрнафта" отримала 138 тонн добового дебіту нафти після інтенсифікації видобутку на одному з західних родовищ

ПАТ "Укрнафта" отримало додатковий дебіт у 138 тонн нафти на добу після проведення заходів з інтенсифікації видобутку на одному із західних родовищ.

"Це +24% від видобутку всього нафтогазовидобувного управління "Бориславнафтогаз", — повідомляється в пресрелізі компанії у п'ятницю.

У компанії уточнили, що було оброблено сім свердловин — проведено шість кислотних гідророзривів і одну кислотну обробку. При цьому п'ять із семи операцій було виконано за 13 днів.

За інформацією товариства, найуспішніша свердловина має приріст 47 тонн нафти на добу, й наразі її добовий дебіт становить 61 тонну нафти на добу.

"Усе це — результат роботи фахівців управління з підвищення нафтовіддачі департаменту розробки родовищ, департаменту видобутку та технологій, Науково-дослідного та проєктного інституту й управління нафтопромислового сервісу", — зазначили в "Укрнафті".

Як повідомлялося, "Укрнафта" 2023 року збільшила видобуток нафти з конденсатом на 3% (на 39,9 тис. тонн) порівняно з 2022 роком — до 1 млн 409,9 тис. тонн, газу — на 5,8% (на 60,4 млн куб. м), до 1 млрд 97,4 млн куб. м.

Компанія як стратегічну мету до 2027 року ставить подвоєння видобутку нафти та природного газу до 3 млн тонн і 2 млрд куб. м відповідно.

Найбільшим акціонером "Укрнафти" є НАК "Нафтогаз України" з часткою 50%+1 акція. 5 листопада 2022 року Ставка верховного головнокомандувача ЗСУ ухвалила рішення про передання державі частки корпоративних прав компанії, що належали приватним власникам, якою зараз управляє Міноборони.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here